O nás

Kto sme a čo ponúkame

Na trhu pôsobíme už od roku 1991 a za ten čas sme sa stali veľmi známym predajcom v odvetví cyklistiky, tenisu, a poľovníctva. Snažíme sa vyhovieť každému zákazníkovi od bežného užívateľa až po profesionálov. Či už hľadáte nejaké súčiastky alebo komponenty na bicykel alebo šijací stroj, poľovnícke oblečenie alebo výbavu na poľovnícke  účely, zbrane (skutočné zbrane, plynové pištole a vzduchovky) a strelivo do nich, u nás to určite nájdete. Náš personál s dlhoročnými skúsenosťami a vedomosťami Vám vždy ochotne poradí s výberom toho správneho tovaru. Môžete sa prísť pozrieť a poradiť sa aj do našej kamennej predajne Unisport Kováč v Martine na adrese 29. augusta 645/15, kde môžete vidieť všetok náš tovar.  

Náš tím
Nože

Ponúkame na predaj kvalitné ,ostré a originálne nože od známych ale aj menej známych výrobcov. Na výber máme rôzne typy a veľkosti nožov. Od malých vreckových nožíkov cez multifunkčné a kuchynské nože po dýky (ruské, španielske, francúzske, nemecké) a mačety. K nožom predávame aj doplnkový sortiment a púzdra.                    

Bicykle

U nás máte možnosť vybrať si bicykel všetkých kategórií pre deti aj dospelých s možnosťou vyskúšania rôznych veľkostí plus dokúpiť si doplnkový cyklistický sortiment.

Predávame značky: MERIDA, KELLYS, KENZEL, HARRY a DEMA.


                            

.. 
Servis

U nás máte možnosť dať si zoservisovať Váš bicykel alebo tenisovú raketu podľa nášho aktuálneho cenníka. V prípade záujmu nám môžete zavolať a objednať sa.                                        

.. 
Poľovníctvo

Na predaj ponúkame oblečenie, gumené čižmy, vábničky, kompasy, podložky pod parožie, bola a kravaty, darčekové kazety - sklo, ťapky a termosky.

                            

..